Comments: 12 (Discussion closed)
  • #12

    Єлизавета Михайлівна (Thursday, 23 January 2020 21:19)

    Олена Бала у своїй статті дуже добре висвітлила тему використання інноваційних методів у навчанні дітей. Оскільки інноваційні технології зараз є великою складовою і невід'ємною частиною нашого життя. Тому впровадження в освіту нових педагогічних технологій відкриває нові можливості у вихованні та навчанні дітей.

  • #11

    Олена (Thursday, 23 January 2020 12:37)

    Мене дуже зацiкавила Ваша стаття. Як для вихователя у цiй статтi можна багато взяти для повсякденного навчання дiтей. Дякую за доповнення знань!

  • #10

    Ирина, вчитель - логопед (Thursday, 23 January 2020 09:40)

    Дуже корисна та цiкава стаття.

  • #9

    Повєткіна Л.Є., вихователь-методист ДНЗ № 15 (Tuesday, 21 January 2020 13:02)

    Пошук нових форм і прийомів організації заняття у наш час - явище не тільки закономірне, але і необхідне. Інноваційні форми і методи – один з важливих засобів навчання, оскільки вони формують в дітей стійкий інтерес до навчання, знімають напругу, допомагають формувати навички освітньої діяльності , емоційно впливають на дошкільників, завдяки чому у них формуються більш міцні і глибокі знання. Після використання інноваційних технологій на заняттях активність дітей значно посилюється.
    Інноваційні технології змістовні й цікаві. Нам потрібно продовжувати працювати в новому режимі, не боячись експериментувати.
    Успіхів Олені Юріївні в подальшій роботі з дітьми!

  • #8

    Алла (Monday, 20 January 2020 12:56)

    Ваша стаття дуже актуальна і корисна! Дякую за цікавий та змістовний матеріал.
    Бажаю творчого натхнення в подальшій роботі!

  • #7

    Yuliya (Monday, 20 January 2020 10:20)

    З використанням iнновацiйних технологiй роль вихователя набула нової якості. Він розвиває пізнавальні якості дошкільника, його життєву компетентність у різних соціальних інституціях. Водночас відбувається еволюція змісту, форм і методів навчання, яка спонукає до розробок і впровадження нових новітніх освітніх технологій. Досвід показує, що все нове із часом стає традицією і що традиції утверджує соціум, а новаторами виступають яскраві особистості реформаторського типу. На сучасному етапі все очевиднішим стає те, що традиційна освіта, орієнтована на передавання знань, умінь і навичок, не встигає за темпами їх нарощування. Специфічними особливостями інноваційного навчання є його відкритість майбутньому, здатність до передбачення на основі постійної переоцінки цінностей, налаштованість на конструктивні дії в оновлюваних ситуаціях, основою яких є інноваційні педагогічні технології.Дякую за таку гарну статтю,в якiй тема розкрита на сто вiдсоткiв!

  • #6

    Наталія Миколаївна, вихователь (Monday, 20 January 2020 07:41)

    Стаття розкриває головне завдання освіти на сучасному етапі, що стоїть перед навчальними закладами - забезпечувати всебічний розвиток дитини, розкриття її потенціалу, формування цінностей та рис, необхідних для самостійної взаємодії з іноваційним світом.

  • #5

    Юлія, вихователь (Sunday, 19 January 2020 14:37)

    В процесі вивчення інноваційних технологій можна переконатися, що учбовий процес усім своїм змістом, організацією, характером діяльності педагога спрямований не лише на озброєння дітей знаннями, але і на їх різнобічне виховання. Тому дуже дякую автору за корисний і цікавий матеріал. Творчих успіхів!

  • #4

    Олена, музичний керівник (Friday, 17 January 2020)

    З цікавістю прочитала статтю Олени Бали "Використання інноваційних методів та форм роботи в освітньому процесі у закладах дошкільної освіти". Стаття корисна як для вихователів (особливо молодих спеціалістів), так і для батьків. У своїй роботі я теж використовую ці методи та форми. Це допомагає викликати у дітей зацікавленість, бажання вчитися і пізнавати. Дякую за гарний матеріал.

  • #3

    Оксана Пелеванюк, вихователь (Thursday, 16 January 2020 13:57)

    Застосування здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховному процесі дошкільного навчального закладу та формування здоров'язбережувальної компетентності в дошкільників є актуальною проблемою сьогодення, на яку часто приділяється недостатньо уваги з боку як педагогів, так і сім'ї. На мою думку, автором глибоко розкрито обрану ним проблему. Повністю погоджуюся з переліком запропонованих технологій і дякую за цікавий та змістовний виклад матеріалу.

  • #2

    Анжела Петрівна, психолог початківець (Thursday, 16 January 2020 13:43)

    Дякую авторові статті за сучасний матеріал. Навчити дитину відповідально ставитися до збереження свого здоровя, не тільки зрозуміти, а й засвоїти в різних видах діяльності значення свого життя, з використанням елементів інноваційних технологій - зараз на часі.

  • #1

    Ірина, вихователь ДНЗ (Thursday, 16 January 2020 13:28)

    Базова програма приділяє особливу увагу впровадженню в освітній процес здоров ’язберігаючих технологій, що дають змогу проводити оздоровлення в цікавих різноманітних формах, забезпечують фізичне, соціально – емоційне, духовне, інтелектуальне благополуччя малюків.
    Поряд із традиційними технологіями фізкультурно – оздоровчої роботи педагог використовує інноваційні технології, і ця стаття дає змогу нам вивчати та впроваджувати у практику роботи найкращий досвід педагогів України.
    Дякую за статтю та поширення досвіду!