Повшебна І.С., НВО № 25(Tuesday, 21 January 2020 20:53)
Стаття корисна. Сподобались види вправ,які використовує Галина Миколаївна на своїх уроках. Результат інноваційної діяльності вчителя- підвищений інтерес учнів до навчання.
#8
Варданян Аеліта, НВО №25(Tuesday, 21 January 2020 11:17)
Дуже актуальна тема обрана Галиною Миколаївною. У статті повністю розкрита проблема необхідності перегляду змісту освіти. Автор теоретично обґрунтувала й довела доцільність використання сучасних
педагогічних технологій у початковій школі. Описала нові технології та методи роботи, які вже випробувані на власній практиці. Інформація про LEGO Education подається у цікавій та доступній формі.
Дякую за гарну статтю.
#7
Журавльова Людмила, НВО №25(Sunday, 19 January 2020 22:53)
Запропонована робота цікава тим, що авторка публікації поділилася своїм досвідом з організації інтегрованого навчання та використання LEGO технологій. Я погоджуюся з пані Галино, що завдяки
інноваційним процесам у школах створюються комфортні умови для навчання, розвитку та виховання дітей.Щиро вдячна вам за Ваш досвід. Творчих Вам успіхів!
#6
Тетяна Ратушняк, НВО 25(Sunday, 19 January 2020 18:50)
Дякую за цікавий матеріал. Впровадження сучасних педагогічних технологій створюють умови для підвищення якості навчання, пізнавальної активності й навчальної мотивації молодших школярів. Успіхів у
роботі!
#5
Марія Мельник, НВО №25(Saturday, 18 January 2020 21:28)
В статті розкрито підходи до організації інтегрованого навчання, розвиток конструктивного мислення, уяви, бажання досліджувати, експерементувати, винаходити. Цікавий матеріал з власного досвіду
Галини Миколаївни. Дякую за актуальний, змістовний матеріал. Бажаю творчих успіхів!
#4
Отряжа Ніна НВО № 25(Saturday, 18 January 2020 19:33)
"Створення зацікавленості і доброзичливої співпраці на уроці, активне залучення до парної і групової роботи." - це не просто слова автора статті, а саме так проходять уроки Галини Миколаївни ,
педагога з величезним досвідом і творчим підходом до реалізації навчальних та виховних завдань. Дякую автору за змістовний і актуальний матеріал.
Бажаю Вам успіхів та наснаги в роботі.
#3
Ада Левшун, НВО №25(Saturday, 18 January 2020 08:50)
Потреба в оновленні освіти спричинила появу і поширення великої кількості нових підходів до організації освітнього процесу, методів та технологій навчання та виховання. Пишаюся тим, що в нашому
закладі працює невтомний генератор новітніх ідей Прокопенко Галина Миколаївна, яка є автором даної статті та учасником пілотного проекту впровадження нового державного стандарту. Дякую Галині
Миколаївні за її працю!
#2
Валентина Чампай(Wednesday, 15 January 2020 21:54)
Дякую колезі за змістовний матеріал. Стаття актуальна, змістовна. Сьогодення, дійсно, вимагає від педагога володіння сучасними технологіями: інформації безліч, потрібно вміти вдало її
використовувати. Бажаю творчих успіхів.
#1
Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС(Tuesday, 14 January 2020 19:56)
У початкових класах навчальна діяльність уперше стає об'єктом спеціального формування, тому ключова компетентність набуває пріоритетного значення. Основою цієї компетентності у початкових класах є
оволодіння учнями загальнонавчальними вміннями і навичками. В статті розкриваються основні методи, форми і засоби навчання. Дякую за практичні поради!
Повшебна І.С., НВО № 25 (Tuesday, 21 January 2020 20:53)
Стаття корисна. Сподобались види вправ,які використовує Галина Миколаївна на своїх уроках. Результат інноваційної діяльності вчителя- підвищений інтерес учнів до навчання.
Варданян Аеліта, НВО №25 (Tuesday, 21 January 2020 11:17)
Дуже актуальна тема обрана Галиною Миколаївною. У статті повністю розкрита проблема необхідності перегляду змісту освіти. Автор теоретично обґрунтувала й довела доцільність використання сучасних педагогічних технологій у початковій школі. Описала нові технології та методи роботи, які вже випробувані на власній практиці. Інформація про LEGO Education подається у цікавій та доступній формі. Дякую за гарну статтю.
Журавльова Людмила, НВО №25 (Sunday, 19 January 2020 22:53)
Запропонована робота цікава тим, що авторка публікації поділилася своїм досвідом з організації інтегрованого навчання та використання LEGO технологій. Я погоджуюся з пані Галино, що завдяки інноваційним процесам у школах створюються комфортні умови для навчання, розвитку та виховання дітей.Щиро вдячна вам за Ваш досвід. Творчих Вам успіхів!
Тетяна Ратушняк, НВО 25 (Sunday, 19 January 2020 18:50)
Дякую за цікавий матеріал. Впровадження сучасних педагогічних технологій створюють умови для підвищення якості навчання, пізнавальної активності й навчальної мотивації молодших школярів. Успіхів у роботі!
Марія Мельник, НВО №25 (Saturday, 18 January 2020 21:28)
В статті розкрито підходи до організації інтегрованого навчання, розвиток конструктивного мислення, уяви, бажання досліджувати, експерементувати, винаходити. Цікавий матеріал з власного досвіду Галини Миколаївни. Дякую за актуальний, змістовний матеріал. Бажаю творчих успіхів!
Отряжа Ніна НВО № 25 (Saturday, 18 January 2020 19:33)
"Створення зацікавленості і доброзичливої співпраці на уроці, активне залучення до парної і групової роботи." - це не просто слова автора статті, а саме так проходять уроки Галини Миколаївни , педагога з величезним досвідом і творчим підходом до реалізації навчальних та виховних завдань. Дякую автору за змістовний і актуальний матеріал.
Бажаю Вам успіхів та наснаги в роботі.
Ада Левшун, НВО №25 (Saturday, 18 January 2020 08:50)
Потреба в оновленні освіти спричинила появу і поширення великої кількості нових підходів до організації освітнього процесу, методів та технологій навчання та виховання. Пишаюся тим, що в нашому закладі працює невтомний генератор новітніх ідей Прокопенко Галина Миколаївна, яка є автором даної статті та учасником пілотного проекту впровадження нового державного стандарту. Дякую Галині Миколаївні за її працю!
Валентина Чампай (Wednesday, 15 January 2020 21:54)
Дякую колезі за змістовний матеріал. Стаття актуальна, змістовна. Сьогодення, дійсно, вимагає від педагога володіння сучасними технологіями: інформації безліч, потрібно вміти вдало її використовувати. Бажаю творчих успіхів.
Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС (Tuesday, 14 January 2020 19:56)
У початкових класах навчальна діяльність уперше стає об'єктом спеціального формування, тому ключова компетентність набуває пріоритетного значення. Основою цієї компетентності у початкових класах є оволодіння учнями загальнонавчальними вміннями і навичками. В статті розкриваються основні методи, форми і засоби навчання. Дякую за практичні поради!