Comments: 9 (Discussion closed)
  • #9

    Юлія гімназія імені Олександра Пушкіна (Thursday, 23 January 2020 20:42)

    У статті Нині Іванівни " Використання інноваційних методів та форм роботи при впровадженні здоров’язбережувальних технологій в початковій школі" інформація є необхідною на сьогодення. Підростаюче покоління потребує здоров’язбережувальних технологій на кожному уроці. Дякуємо, за корисні підказки!

  • #8

    Повшебна І.С., НВО № 25 (Tuesday, 21 January 2020 20:45)

    Стаття цікава.Сподобались психологічні вправи, про які розповідає пані Ніна та види роботи з учнями , батьками.

  • #7

    Даниленко Наталія НВО 25 (Tuesday, 21 January 2020 19:52)

    Згодна з авторои статті, що здоров'я підростаючого покоління нині є дуже актуальним. Молодший шкільний вік - період фізіологічного, психологічного становлення особистості. Тіло і душа дитини потребує дбайливого ставлення, захисту і розуміння. Працюючи вчителем початкових класів, Ніна Іванівна впроваджує у навчальний процес здоров'язберігаючі технології, допомагає кожному малюку зробити вибір на користь здорового способу життя. Дякую за цікавий і корисний матеріал! Успіхів!

  • #6

    Варданян Аеліта, НВО №25 (Tuesday, 21 January 2020 11:45)

    Однією з найбільших проблем сьогодення постає збереження здоров’я громадян України. Важливість цього питання розкрила і Ніна Іванівна. Сучасне багатогранне визначення поняття «здоров’я» ґрунтується на різноманітних наукових підходах і соціальному досвіді багатьох поколінь, відбиває бажаний практичний стан самопочуття людини у всіх проявах її діяльності. Автор з власного досвіду розкрила глобальність цієї теми і пропонує ряд практичних вправ, які допомагають учням оволодіти знаннями про здоров’я, здоровий спосіб життя, та відпрацювання здоров’язберігаючих вмінь та навичок. Дякую за цікаву статтю!

  • #5

    Тетяна Ратушняк, НВО 25 (Sunday, 19 January 2020 18:34)

    Дякую за цікаву статтю. Освіта в наші дні пред'являє великі вимоги до здоров'я учнів. Тому зараз актуальні здоров'язберігаючі технології в навчально-виховному процесі, при яких формуються дбайливе ставлення до свого фізичного і психічного здоров'я, найважливіші соціальні навички, що сприяють успішній адаптації дітей у суспільстві. Успіхів у роботі!

  • #4

    Марія Мельник, НВО №25 (Saturday, 18 January 2020 19:14)

    Актуальна стаття. У статті розкривається проблема збереження та зміцнення здоров'я дитини, формування культури здорового способу життя учнів. Розкрито цікаві здоров'язберігаючі методи і форми роботи .
    Дякую Ніні Іванівні за цікавий і корисний матеріал. Успіхів у роботі!

  • #3

    Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС (Saturday, 18 January 2020 14:11)

    Проблему впровадження здоров’язбережувальних педагогічних технологій в умовах сучасної початкової школи є дуже актуальною. Хочу зазначити, що для успішного застосування такого підходу до навчання необхідна висока мотивація учнів під час навчання, а відтак – розуміння ними перспектив та можливостей використання набутих знань та вмінь у подальшому житті. Матеріал статті є корисним, як в навчально-виховній роботі, так і для обговорення на батьківських зборах. Дякую автору статті за змістовний і цікавий матеріал.

  • #2

    Ада Левшун, НВО №25 (Saturday, 18 January 2020 08:44)

    Здоров'я дітей і підлітків у будь-яких соціально-економічних і політичних ситуаціях є найактуальнішою проблемою і предметом першочергової важливості. Адже ще К. Ушинський сформулював основний закон дитячої природи: «Дитина потребує діяльності, безперестанно і втомлюється не діяльністю, а її одноманітністю". Ніна Іванівна у своїй статті розкриває зміст прийомів та технологій, які дають можливість дитині навчатися з цікавістю, сприяють розвитку дрібних м’язів пальців, кисті рук, координацію рухів, окомір, розширюють просторові уявлення дітей. "Поєднання розумової праці і фізичного навантаження, попередження стомлення і перевтоми - важливі моменти моєї роботи, роботи вчителя початкових класів", - зазначає автор статті. Цілком погоджуюся з даною думкою та раджу колегам взяти до свого арсеналу родзинки з досвіду роботи вчителя початкових класів Отряжої Н.І.

  • #1

    Галина НВО №25 (Wednesday, 15 January 2020 19:16)

    В статті розкрита надзвичайно актуальна тема. Адже здоров'язберігаючі технології в навчально-виховному процесі дають можливість формувати у дітей дбайливе ставлення до свого фізичного і психічного здоров'я, розвитку соціальних навичок , що сприяють успішній адаптації дітей у суспільстві. Дякую за цікаву і змістовну статтю. Успіхів у роботі!