Comments: 15 (Discussion closed)
  • #1

    Наталія Молчанова (Thursday, 09 January 2020 14:54)

    Було цікаво дізнатися про такий інтернет ресурс як "Liveworksheets". Гарна мотивація для учнів, цікаві та змістовні уроки з використанням цієї платформи. За цифровими технологіями-майбутнє. Дякую автору.

  • #2

    Наталія Коротенко, заступник директора НВО "Мрія" (Sunday, 12 January 2020 16:54)

    Пані Тетяно, Ви дуже гарно виклали у статті власний досвід використання інтернет платформ “Google My Maps” та “Liveworksheets”. Будемо з колегами застосовувати на практиці. Дякуємо. Успіхів у роботі. Так тримати.

  • #3

    Голубовська А.О. (Monday, 13 January 2020 16:36)

    Дякую за цікаво викладену інформацію. Стаття дуже корисна та має свою актуальність та практичне значення. Бажаю вам успіхів та творчого натхнення .

  • #4

    Кошева В. М. (Monday, 13 January 2020 20:28)

    Велике дякую, робота дуже цікава, актуальна, сприяє підвищенню якості навчання. Подальших вам успіхів.

  • #5

    Оксана Мунтян (Monday, 13 January 2020 20:30)

    Застосування «цифрових» технологій в освіті - це цікава сучасна тема. Дякую за нове бачення та використання теми на практиці. Буду використовувати і в своїй роботі. Успіхів та натхнення.

  • #6

    Людмила Бондаренко, директор НВО № 35 (Thursday, 16 January 2020 10:47)

    Корисна практична інформація впровадження інформаційних технологій в освіту, яка суттєвим чином прискорює передачу знань. Дякую за активне й ефективне використання цих технологій в нашому закладі. Успіхів Вам, Тетяна Василівна!

  • #7

    Ганна Бутерус-Гаврилова, НВО№35 (Thursday, 16 January 2020 18:34)

    Дякую, Тетяно Василівна, за наданий матеріал! Добре розкрито питання використання платформи Liveworksheets. Багато нового почерпнула для себе. Творчої наснаги Вам!

  • #8

    kasyanenko.valentine@gmail.com (Friday, 17 January 2020 04:01)

    Запропонована до розгляду стаття носить актуальний характер та спрямована на розкриття переваг використання інформаційних технологій у навчанні іноземних мов. За характером викладу та аргументацій текст статті свідчить на користь обраного автором аналітичного методологічного підходу, дослідницької логіки. З означених позицій стаття викликає великий інтерес, а напрацювання її автора - практичного використання у роботі вчителями міста.

  • #9

    Дехтяренко В.Д. НВО №35 (Sunday, 19 January 2020 06:54)

    Вчитель Зуєва Т.В. є умілим провідником використання "цифрових технологій" у нашому закладі, керівником творчої групи "Використання інтернет-сервісів в освітньому процесі". Ця стаття - яскравий доказ творчої практичної роботи вчителя 21 століття. Бажаю успіхів!

  • #10

    Матющенко Н.І. ЗОШ №37 (Sunday, 19 January 2020 19:09)

    Дякую, за таку корисну статтю. Адже насправді Сучасні інтернет-ресурси, підвищують якість навчання й освіти, дозволяють учневі успішніше і швидше адаптуватися до довкілля і соціальних змін, що відбуваються. Це дає кожній людині можливість одержувати необхідні знання як нині, так і в майбутньому.

  • #11

    Реут Катерина (Sunday, 19 January 2020 20:12)

    Дуже корисна і цікава стаття. Дізналася про нові онлайн-платформи, які можна використовувати не тільки на уроках англійської мови. Дуже змістовно викладений матеріал про цифрову грамотність та формування цифрової компетентності учнів. Бажаю Тетяні Василівні творчих успіхів!

  • #12

    Бондаренко О.А. вчитель інформатики "Кущівська гімназія" (Monday, 20 January 2020 12:05)

    Корисна стаття. Наспрпвді, за допомогою сучасних цифрових пристроїв навчання цікавіше.

  • #13

    Шамрай Ольга (Monday, 20 January 2020 18:39)

    Тетяно Василівна, дякую, що відкрили для мене інтернет ресурс "Liveworksheets". Знайшла цікавий мареріал для уроків російської мови і, думаю, зможу використовувати конструктор інтерактивних робочих аркушів для активізації роботи учнів на уроках

  • #14

    Перепелиця Алла Вікторівна, вчитель англійської мови Нвк ЗОШ №34 -ліцей "Сучасник" (Tuesday, 21 January 2020 13:26)

    Актуальна стаття. Дякую! Нагадали ресурси. Обов'язкво скрористаюсь вже завтра. Дійсно, сьогодні одним з наших завдань є формування у здобувачів освіти навичок корисного серфінгу інтернет-ресурсами з метою підвищення свого рівня умінь і навичок, цікавого засвєння знань... Важливо вивести їх із суто споживацько-розважального ставлення до цифрово інформації та геймерства. Кіберграмотність на сьогодні є складовою формування компетентного випускника, а отже, варто починати вже з початкової ланки, зокрема при навчанні англійської мови .

  • #15

    Людмила (Thursday, 23 January 2020 18:40)

    Дуже цікава стаття. Дізналася про нові онлайн-платформи. Дуже змістовно викладений матеріал про цифрову грамотність та формування цифрової компетентності учнів. Бажаю Вам творчих успіхів!