Comments: 7 (Discussion closed)
  • #7

    Віра Купріянова, Гімназія імені Олександра Пушкіна (Wednesday, 22 January 2020 21:55)

    Інтерактивні методи навчання є частиною особистісно-зорієнтованого навчання, оскільки сприяють соціалізації особистості, усвідомлення себе як частини колективу, своєї ролі і потенціалу. Дякую колезі за приклади з досвіду роботи використання описаних методів. Бажаю Вам успіхів!

  • #6

    Ахромова Ю.О. НВОЛШДНЗ "Вікторія-П" (Tuesday, 21 January 2020 18:34)

    Використання інтерактивних методів навчання є дуже актуальним в умовах сучасної школи, адже дають змогу урізноманітнити роботу на уроці, покращити результати навчання. Дякую автору за статтю.

  • #5

    Тетяна Матійко , НВО ЛШДНЗ "Вікторія -П" (Sunday, 19 January 2020 16:54)

    Сучасні діти приходять до школи з бажанням успішно діяти. Їм подобається на уроках не просто слухати, а ставити запитання,обговорювати проблеми, брати інтерв’ю, приймати рішення, придумувати,фантазувати. Якщо ми, вчителі, будемо організовувати на уроках такудіяльність, то навчання буде успішним, а здобуті знання – якісними. Дякую автору за цікаву статтю, зразки завдань обов'язково використаю в своїй роботі.

  • #4

    Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС (Tuesday, 14 January 2020 20:50)

    Цікава, актуальна стаття, акцентовано увагу на важливість використання інтерактивних технологій. Відчувається професіоналізм автора, креативний, неординарний підхід до проблеми використання сучасних методів та прийомів у роботі вчителя початкових класів. Дякую за змістовний матеріал, колезі бажаю подальшого успіху та творчої наснаги.

  • #3

    Валентина Легка, директор КЗ"Завадівська гімназія Міської ради міста Кропивницького" (Tuesday, 14 January 2020 10:17)

    Дякую пані Зої за цікаву, змістовну статтю, побудовану на прикладах із власного досвіду.Дійсно, інтерактивні методи дають змогу створювати навчальне середовище, в якому теорія і практика засвоюються одночасно, а це надає змогу учням формувати характер, розвивати світогляд, логічне мислення, зв’язне мовлення; формувати критичне мислення; виявляти і реалізовувати індивідуальні можливості. БАЖАЮ УСПІХІВ у побудові міцного фундаменту знань у ваших здобувачів освіти,

  • #2

    Чекаліна Тетяна, заступник директора з НВР "Вікторія-П" (Thursday, 09 January 2020 19:58)

    Вважаю, що стаття заслуговує на увагу, адже в ній висвітленні важливі методичні аспекти
    використання інтерактивних методів навчання на уроках української мови та літературного читання та їх практичне застосування в навчальному процесі молодшої школи.
    Дякую автору статті.

  • #1

    Назаренко Л.М., НВОЛШДНЗ "Вікторія-П" (Thursday, 09 January 2020 15:44)

    В цій статті автор розкрила питання як на практиці вчитель активізує мислення учнів, використовуючи інтерактивні форми роботи. Бо саме інтерактивні методи дають змогу створювати навчальне середовище, в якому теорія і практика засвоюються одночасно. Дякую за змістовну статтю. Творчих успіхів!