Comments: 7 (Discussion closed)
  • #7

    Тетяна Бобир (Thursday, 23 January 2020 20:10)

    Стаття є актуальною. В ній вдало визначені технології, які сприяють формуванню особистості сучасного вчителя. Саме від вчителя залежить ефективність навчального процесу та формування особистості учня. Стаття націлює педагогів на саморозвиток та підвищення фахового рівня. Бажаю творчих успіхів!

  • #6

    О. Інна (Tuesday, 21 January 2020 14:29)

    Цікава, змістовна стаття. Погоджуюсь з автором "Своєю творчою діяльністю сучасні педагоги доводять життєву мудрість поколінь: «Якщо ти думаєш на рік вперед - посади насіння, якщо ти думаєш на десятиріччя вперед - посади дерево, якщо ти думаєш на століття вперед - виховай людину!».

  • #5

    Наталія Щербакова (Thursday, 16 January 2020 19:56)

    Надіє Василівно, дякую за вашу статтю, дуже цікаво та актуально. Особливо поділяю вашу думку, що інтеграція у вивченні навчальних дисциплін впливає на якість та ефективність у навчанні учнів початкової школи. Особливо це стосується вивчення англійської мови у НУШ.

  • #4

    Лілія Іванченко, заступник директора СЗШ №14 (Wednesday, 15 January 2020 10:00)

    Корисна стаття, в якій зазначене доцільне використання сучасних педагогічних технологій у контексті Нової української школи.

  • #3

    Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС (Tuesday, 14 January 2020 19:45)

    Цікава стаття. Дуже добре, змістовно розкрито матеріал. Особливо цінним є практичне обгрунтування. Дійсно, компетентнісний підхід означає забезпечення спроможності особистості самостійно діяти, вирішувати життєві та професійні ситуації. Дякую, бажаю творчих успіхів.

  • #2

    kasyanenko.valentine@gmail.com (Tuesday, 14 January 2020 16:54)

    На сучасному етапі розвитку освіти особливу актуальність мають питання формування професійної компетентності вчителя, а саме - здатність до вдосконлення методів педагогічної діяльності та використання інноваційних навчальних технологій, які забезпечують навчання і виховання дітей, які вміють навчатися упродовж життя, критично мислити та спілкуватися в багатокультурному середовищі.
    Стаття, запропонована Надією Василівною,демонструє наукове бачення складових, які впливають на формування творчої індивідуальності учителя та його компетентності.
    Значний науковий інтерес мають посилання на колективний та власний педагогічний досвід автора статті.
    Матеріали статті викладені науковою мовою, послідовно та аргументовано. Стаття носить авторський підхід до вивчення означеної проблематики.

  • #1

    Наталія Коротенко, заступник директора НВО "Мрія" (Sunday, 12 January 2020 19:28)

    Надіє Василівно, дійсно використання технології розвитку критичного мислення дає учню вміння критично мислити; уміння відповідально ставитись до власної освіти, уміння працювати в співробітництві, бажання стати людиною, яка вчиться впродовж усього життя. Дякую за детальний опис технології розвитку критичного мислення. Успіхів.