Comments: 6 (Discussion closed)
  • #6

    Варданян Аеліта, НВО №25 (Tuesday, 21 January 2020 13:36)

    Матеріал статті надзвичайно корисний вчителям початкових класів, які ще не працюють з НУШ. Пані Алла розкрила багато нового про особливості та переваги нової української школи.
    Нова українська школа має готувати особистість, громадянина та фахівця. Це ті осі координат, які формуватимуть простір нової школи: індивідуально-психологічну, суспільно-політичну та соціально-економічну.
    Дякую за розкриття даної теми .

  • #5

    Марія Мельник, НВО №25 (Saturday, 18 January 2020 20:55)

    Дякую за цікавий і змістовний матеріал.У статті розкрито компетентнісне ставлення особистості до життя. Школа має допомогти учням в оволодінні технологіями життєтворчості, створити умови для розкриття потенціалу самопізнання, самооцінки, самореалізації. Розкрито цікаві інтерактивні технології при формуванні комунікативних компетентностей.

  • #4

    Отряжа Ніна НВО № 25 (Saturday, 18 January 2020 19:57)

    Завдання сьогодення — створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
    Відтепер ключове завдання вчителя — дати змогу учням засвоїти необхідний матеріал за допомогою діяльнісного підходу. Дякую автору статті за змістовний і актуальний матеріал . Успіхів в роботі.

  • #3

    Ада Левшун, НВО №25 (Saturday, 18 January 2020 09:04)

    Погоджуюся з думкою пані Алли, що "компетентісний підхід в освіті покликаний подолати прірву між освітою і життям". Щоб гідно жити в сучасному суспільстві, особистість має бути компетентною в різних сферах діяльності. Навчання для життя - головна ідея сучасної освіти. Сьогодні педагог має усвідомити, що: головним є не предмет, якого вони навчають, а особистість, яку вони формують. Насамперед, в учнів необхідно виробити, сформувати здатність засвоювати будь-які знання за власною ініціативою, здатність працювати самостійно, без постійного керівництва. Важливим також є приклад вчителя, адже перетворення починаються саме з нього. Дякую Аллі Євгеніївні за плідну працю та особисту творчість!

  • #2

    Галина НВО №25 (Wednesday, 15 January 2020 19:25)

    В даній статті розкрито важливе питання , яке стоїть перед вчителем: сформувати людину, здатну ухвалювати відповідальні рішення, критично мислити, творчо розв’язувати проблеми, самореалізовуватися, — тобто компетентну особистість. Компетентнісне ставлення особистості до життя означає потребу в самопізнанні, саморегулюванні в різних видах творчої діяльності, уміння об’єктивно розв’язувати життєві проблеми. Дякую за цікаву статтю. Успіхів в роботі.

  • #1

    Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС (Tuesday, 14 January 2020 20:43)

    Питання, яке висвітлюється в статті, є особливо актуальним на даному етапі розвитку освіти. Навчання у співробітництві, яке ґрунтується на спільній діяльності і взаєморозумінні вчителя й учнів, з використанням інтерактивних технологій, сприяє формуванню ключових компетентностей учнів, зміцнює їх віру у власні здібності. Дякую за корисний та змістовний матеріал.