Comments: 17 (Discussion closed)
  • #17

    Нікітченко В. О. ЗОШ№4 (Friday, 24 January 2020 12:33)

    Здатність людини взаємодіяти з іншими людьми, адекватно інтерпретуючи отримувану інформацію, а також правильно її передавати є дуже актуальним питанням сьогодення. Дякую за цікаву та корисну статтю.

  • #16

    Андрій Ткаченко ЗОШ№4 (Thursday, 23 January 2020 21:26)

    Дякую, цікава підбірка корисних порад щодо викладання в молодшій ланці.

  • #15

    Кулик Ольга ЗОШ № 4 (Thursday, 23 January 2020 15:39)

    Дана тема є досить актуальною. Найважливіше завдання удосконалення якості української освіти є формування особистісної готовності дітей до активного життя, до творчої самореалізації в демократисному суспільстві. Дякую за цікавий матеріал.

  • #14

    Павленко О.М. ЗОШ №4 (Thursday, 23 January 2020 15:28)

    Світлано Анатоліївно, дякую за актуальну інформацію. Справді в сучасному світі важко адаптуватися без вміння комунікувати. І основним завданням вчителя є підготовка учня до реальнорго життя. Вміння та наявність сформованих комунікативних компетенцій в учнів набагато полегшує життя та вибір своєї майбутньої професії. Адже спілкування та вміння виражати свою думку відкриває дороги до багатьох спеціальностей.

  • #13

    Марченко І. В., ЗОШ № 4 (Thursday, 23 January 2020 04:48)

    Перед вчителями, які працюють в початковій школі в сучасних умова поставлено мету – підготувати учня початкової школи до самостійного життя, тобто озброїти його інструментарієм для формування власної думки, розв’язування особистісних і міжособистісних проблем, здатності вступати у продуктивний діалог, вміння дезавуювати, розуміти значимість актуальних проблем сьогодення, мати власну точку зору, самостійно знаходити інформацію та транслювати її через висловлювання. В статті Стеби С. А. детально описано форми роботи та прийоми по формуванню комунікативної компетентності. Дякую за актуальний матеріал.

  • #12

    Черкашина Алла ЗОШ 4 (Wednesday, 22 January 2020 20:53)

    Наразі надзвичайно актуальна тема, адже діти втрачають вміння спілкуватись- гаджети все частіше замінюють живе спілкування. Застосовуючи на практиці методики розвитку комунікативних здібностей, нам не страшна ніяка номофобія.Дякую ,Світлано Анатоліївно за таку змістовну статтю!

  • #11

    Бугай Н. В. № 4 (Wednesday, 22 January 2020 18:47)

    Дана тема є досить актуальною. Автор доводить, що комунікативна компетентність посідає особливе місце серед школярів. Вчитель має не лише дати учням певний багаж знань, а й навчити їх спілкуватися, мати свою точку зору, творчо мислити, тобто бути компетентною людино.

  • #10

    Білобабченко Наталія Олександрівна вчитель музичного мистецтва ЗОШ №4 (Wednesday, 22 January 2020 14:41)

    Автор статті чітко дає зрозуміти, що основою для формування у дітей комунікативної компетентності виступають, безперечно, всі уроки мови та читання. На них необхідно використовувати мову не тільки в навчальних вправах, а і в її природному призначенні – як засобу пізнання, спілкування. Формування комунікативної компетентності відкриває нові можливості в розв’язанні проблем особистісного та професійного зростання людини, вимагає не просто відповідних знань, а й уміння застосовувати свої знання в практичній діяльності. Стаття містить інформацію, яку повинен використовувати кожен педагог у своїй роботі.

  • #9

    Колос І. М. ЗОШ №4 (Tuesday, 21 January 2020 20:06)

    В умовах уведення нових Державних стандартів початкової загальної освіти особливо актуальною є
    проблема формування комунікативної компетентності школярів, а саме: здатності особистості застосувати в
    конкретному спілкуванні знання мови, способи взаємодії з оточенням, навички роботи у групі, володіння різними соціальними ролями. Автор чітко дає зрозуміти, що цільове призначення технологій зумовлює досягнення передбачуваного результату (навчання у співпраці, розвиток комунікативних умінь і навичок) за
    умови, якщо вчитель готовий до впровадження інновації. Ефективність розв'язання порушеної проблеми полягає в тому, щоб трансформувати найновіші досягнення науки до потреб практики, оптимально дібрати та застосувати в роботі педагогічні технології, що забезпечуватимуть досягнення передбачуваного результату, а саме: сформованість комунікативної компетентності як важливої складової конкурентоспроможного школяра.

  • #8

    Сиднюк Тетяна Олексіївна, вчитель НВО №24 (Monday, 20 January 2020 19:22)

    У статті розглядається актуальне питання розвитку комунікативних компетентностей. Найважливіше завдання удосконалення якості української освіти є формування особистісної готовності дітей до активного життя, до творчої самореалізації в демократичному суспільстві. Дяукю за цікавий і корисний матеріал.Успіхів!

  • #7

    ЗОШ №4 Бакликова Н.М. (Sunday, 19 January 2020 17:43)

    Оновлення освітнього процесу Нової Української Школи вимагає від педагога докласти зусилля до розвитку емоційного інтелекту сучасної дитини в процесі спілкування. Саме цьому питанню приділяє увагу автор статті, розглядає механізми розвитку комунікатимвних компетентностей молодших школярів. Дякую за корисні матеріали.

  • #6

    Шабанова С. П. Вчитель початкових класів ЗОШ №4 (Friday, 17 January 2020 20:38)

    Стаття дуже актуальна для сьогодення. У сучасному жорстокому світі дуже аажливо прищеплювати молодшим школярам культуру спілкування. Важливо навчити учнів умінню уважно слухати співрозмовника, призупиняти своє мовлення, щоб дати можливість висловитися іншому, умінню висловити критичне зауваження у такій формі, щоб нікого не образити. Саме в початковій школі закладається фундамент доброти, поваги, ввічливості, милосердя. Дана стаття містить інформацію, яку може використати кожен вчитель у своїй діяльності.
    Світлані Анатоліївні щира подяка за кропітку працю та конкретно освітлену інформацію.

  • #5

    Поркуян Євген вчителя ЗОШ#4 (Friday, 17 January 2020 17:16)

    Сьогодні початкова школа – це школа самореалізації й самоактивізації особистості, а завдання вчителя – не лише дати учням певний обсяг знань і вмінь, а й навчити їх спілкуватися, сформувати людину, здатну творчо мислити, ухвалювати рішення, розв’язувати проблеми, мати свою позицію, брати на себе відповідальність, адаптуватися до умов життя, здатну до мобільності, швидкої зміни соціальних ролей, тобто бути людиною компетентною. В даній статті є дуже корисна інформація для вчителів будь якого фаху, що дає змогу використовувати її в своїй роботі. Дякую автору, творчих успіхів!

  • #4

    Погрібна Анна, вчитель географії, ЗОШ √4 (Friday, 17 January 2020 08:27)

    Дуже корисна стаття, адже реалії сьогодення такі,що шляхи формування і розвиток комунікативних умінь важливі, і закладаються саме в початковій школі. У статті гарно висвітлено методи та підходи щодо розвитку комунікативних здібностей дітей та охарактеризовано механізми процесу їх формування.

  • #3

    ЗОШ #4 Коваленко М.В. (Thursday, 16 January 2020 18:19)

    Цілком згодна з автором статті, що розвиток комунікативних компетентностей в значній мірі залежить від розвитку творчих здібностей, подані завдання є актуальними та цікавими для виконання учнями.

  • #2

    ЗОШ 4 Сароян М.А. (Thursday, 16 January 2020 17:34)

    Суспільству майбутнього потрібні люди з ак­туальними знаннями, гнучкістю і критичні­стю мислення, високими адаптаційними можли­востями.
    Вами обрана тема є своєрідним конгломератом знань, мовних та позамовних умінь і навичок спілкування. Діти, що тільки пішли до школи в першу чергу повинні розвивати вище згадані якості.
    Дякую за висвітлення цього питання, бажаю натхнення у вашій діяльності!

  • #1

    Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС (Tuesday, 14 January 2020 20:34)

    У молодших класах закладається основа компетентностей, необхідних для подальшого навчання дітей, тому роль початкової школи в успішному опануванні знань, умінь та практичних навичок вирішальна. Необхідно запроваджувати нові освітні технології на уроках, спрямовані на всебічний розвиток дитини. Провідні ідеї цієї статті, окремі аспекти, можуть успішно використовуватись вчителями початкових класів, які прагнуть до перебудови й оновлення освітнього процесу.