Comments: 23 (Discussion closed)
  • #23

    Марцеліна Пахолівецька, директор ЦМСПС (Thursday, 23 January 2020 15:25)

    Стаття цікава, вмотивована, доступна для сприймання завдяки змісту, який висвітлює практичне використання сучасних ІКТ- інструментів та сервісів у роботі вчителя початкових класів. Розроблення власних портфоліо, форумів, використання хмарних технологій, запровадження мультимедійних і дистанційних технологій у освітній процес дає можливість створити єдине інформаційне середовище закладу. Це сприяє формуванню в учнів таких якостей як самостійності, упевненості в собі та підготовки їх до безперервного навчання.
    Успіхів Вам, Тетяно Віталіївно.

  • #22

    Світлана Войцеховська, Гімназія імені Олександра Пушкіна (Wednesday, 22 January 2020 13:07)

    Загальновизнано, що особистість, яка зацікавлена, хоче пізнати матеріал, засвоює його набагато краще, ніж та, що не зацікавлена змістом того, що вивчає. Отже, використання комп’ютерних технологій вносить істотні зміни у діяльність педагога та розвиток учня як особистості. Мультимедіа дозволяє оживити урок, зв’язати його з дійсністю, забарвити різними фарбами почуттів, озвучити урок музикою, звуками природи. Зіставити власні спостереження, надихнути на бажання побачити це в дійсності, збагатити власний досвід. Процес навчання стає процесом дослідження.

  • #21

    Людмила Слюсаренко, гімназія імені Олександра Пушкіна (Monday, 20 January 2020 19:22)

    Шановна пані Тетяно! Дякую вам за цікавий та корисний матеріал. Так як сучасне інформаційне суспільство ставить перед школою завдання підготовки учнів, здатних гнучко адаптуватися у різних життєвих ситуаціях; самостійно критично мислити; грамотно працювати з інформацією; бути комунікабельними, тому кожний сучасний вчитель має володіти новітніми інноваційними інструментами та повинен намагатися урізноманітнити форми роботи так, щоб кожна дитина відчула необхідність своєї присутності на заняттях, щоб у кожного учня виховувати любов до свого предмета, бажання вчитися та самовиховуватися.

  • #20

    Волощенко,НВО № 6 (Sunday, 19 January 2020 14:40)

    Дякую, пані Тетяно за висвітлення практичного матеріалу. Адже освіта має орієнтуватися на перспективи розвитку суспільства. А це означає, що в сучасній освіті необхідно застосовувати найновітніші інформаційні технології. Створення добротного інформаційного середовища є ключовим завданням на шляху переходу до інформаційного суспільства. Ми,вчителі початкової школи, закладаємо фундамент цього суспільства.

  • #19

    Алла Басиста, НВО № 6 (Friday, 17 January 2020 15:39)

    Пані Тетяно, дякую Вам за актуальну статтю. Я повністю підтримую Вашу позицію щодо використання ІКТ на уроках та в позаурочній діяльності. Впровадження ІКТ — це крок в ногу із часом, що веде до якості навчання. Сучасні діти не уявляють своє життя без інтернету з його соціальним спілкуванням та інформаційними ресурсами. Тому це потрібно використовувати в своїй практичній діяльності.

  • #18

    Слівіна Людмила Федорівна учитель початкових класів ЗОШ N2 (Thursday, 16 January 2020 22:08)

    Cтаття підтверджує, що завдяки використанню ІКТ навчальне середовище можна доповнити відео, звуком, анімацією. Усе це значно впливає на емоційну сферу молодшого школяра, сприяючи підвищенню пізнавальної активності, інтересу до предмета та навчання взагалі, активізації навчальної діяльності учнів.

  • #17

    Галущенко В.А. ЗОШ №37 (Thursday, 16 January 2020 20:52)

    Сьогодення вимагає нового освітнього середовища, в якому вчитель та учень працюють об’єднавшись. Для виховання та навчання сучасних дітей потрібні творчі сучасні вчителі, які добре володіють, як традиційними методиками навчання так і новими інформаційними технологіями.
    Дякую за змістовний, актуальний матеріал! Творчих успіхів Вам!

  • #16

    Яна Бондар (Thursday, 16 January 2020 09:44)

    В сучасному світі інформацйно-комунікаційні технології є невід'ємною частиною життя. Їх застосування дає змогу зробити процес навчання цікавим, більш наочним і динамічним, посилити рівень сприймання та формувати комунікативні навички. Дякую, Тетяно Віталіївно, за таку вичерпну інформацію!

  • #15

    Яна Подунай (Wednesday, 15 January 2020 23:15)

    Цілком згодна, що на данному етапі розвитку суспільства впровадження інформаційних технологій в освіту - це необхідність. Нові технології роблять процес навчання більш ефективним, цікавим, захоплюючим, підвищують мотивацію та пізнавальну активність учнів за рахунок різноманітності форм роботи. Дякую, Тетяно Віталіївно, за цікаві ідеї!

  • #14

    Вишневсьkа І.В., ЗШ 31 (Wednesday, 15 January 2020 19:50)

    Дуже важливо привчати учнів жити в інформаційному середовищі та залучати їх до інформаційної kультури.
    Але не меншважливим є формування навичо володіння інформаційно-комунікаційними технологіями вчителів сучасної початкової школи. Дяkую за дуже змістовну статтю та за ціkаві сервіси та додатkи. Вам успіхів та творчих злетів


  • #13

    Світлана Пивоварова, директор ДНЗ № 28 " Зірочка" (Wednesday, 15 January 2020 14:32)

    У статті докладно наведено приклади використання у сучасному світі комп’ютерних технологій, які стають потужним багатофункціональним засобом навчання. Сучасний вчитель початкових класів дійсно має володіти новітніми інноваційними інструментами. Дякую за змістовну статтю .

  • #12

    Алла Маржан (Tuesday, 14 January 2020 19:14)

    Дякую за цікаву та змістовну статтю. Дуже чітко описано використання новітніх сучасних технологій на уроках в початковій школі. Це дає змогу вчителю підготуватися до уроку, а учню, в свою цергу, отримати знання самостійно. Це цікаво, креативно, сучасно!!

  • #11

    Світлана (Tuesday, 14 January 2020 05:35)

    Зараз в Україні йде становлення нової системи освіти, орієнтованої на входження у світовий інформаційно-освітній простір. Тому сучасному вчителю важливо сприяти гармонійному формуванню у дитини інформаційно-цифрової компетентності й постійно підвищувати свій власний рівень сформованості володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, інструментами, освітніми сервісами.
    Ця стаття сприяє саморозвитку вчителя, надає можливість поліпшити навчально-виховний процес, допомагає створити середовище активної взаємодії всіх учасників освітнього процесу. Автор представила міні-путівник онлайн-сервісів на допомогу вчителю та визначила сильні сторони їх використання.
    Стаття сучасна, доступна, актуальна.


  • #10

    Маріанна Тарасова, вчитель (Monday, 13 January 2020 20:14)

    Дякую, Тетяно Віталіївно, за змістовну статтю! Дійсно, впровадження хмарних технологій у процес навчання веде до розширення можливостей освітнього процесу, відкритості, доступності та якості навчання.

  • #9

    Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС (Monday, 13 January 2020 19:54)

    Вже давно доведено, що кожен учень по-різному засвоює нові знання. Необхідно навчити кожну дитину за короткий проміжок часу сприймати, перетворювати і використовувати в практичній діяльності величезні масиви інформації. Допомогти вчителю у вирішенні цього непростого завдання може поєднання традиційних методів навчання та сучасних інформаційних технологій, у тому числі і комп’ютерних. Адже використання комп’ютера на уроці дозволяє зробити процес навчання мобільним, строго диференційованим та індивідуальним. Проблема, яку розкрила в своїй роботі Тетяна Віталіївна, особливо актуальна для вчителя Нової української школи. Чудовий практичний матеріал, а саме запропоновані сервіси, може стати у нагоді колегам початківцям. Хотілося б, також, запитати. Чи досліджували, Тетяно Віталіївно, як батьки Вашого класу ставляться до запропонованих Вами сервісів у роботі саме з ними?

  • #8

    Зозуля Юлія Анатоліївна, вчитель початкових класів , гімназія ім. Т. Шевченка (Monday, 13 January 2020 19:51)

    Сучасний світ вимагає створення справжньої взаємодії між дітьми та вчителем, творчого та гнучкого підходу до кожного навчального кроку, врахування індивідуальності та особливості кожної дитини, прояву уяви та можливості подивитися на звичайні речі по-новому. Додатки, які представила Тетяна Віталіївна дають змогу зробити освітній процес цікавим, динамічним, мобільним, інтерактивним і сприяють підвищенню мотивації до навчання.

  • #7

    Ірина Лихошерстова (Monday, 13 January 2020 19:37)

    В статті змістовно описаний додаток доповненої реальності Quiver. Обов'язково скористаюсь порадами, тому що вважаю, що сучасні діти потребують додаткової мотивації до навчання. А віртуальна реальність-це те, що вражає, зацікавлює і мотивує.

  • #6

    Ірина Харчегко (Monday, 13 January 2020 18:15)

    Надзвичайно цікава стаття, сама використовую багато освітніх технологій в навчальному процесі, тож для мене цей матеріал є актуальним.

  • #5

    Вікторія Мілютіна-вчитель початкових класів КЗ"Златопільська ЗШ |-|| ступенів" (Monday, 13 January 2020 17:49)

    Дуже актуально для сьогодення. Нова школа, нові тенденції в освіті. Все це вимагає змін і оновлення. Тому я вважаю, Танюшко, що твоя стаття корисна і дуже потрібна в сучасній школі. Для себе взяла багато корисного. Спробую використати у своїй роботі. Здоров'я тобі і надалі творчих злетів.

  • #4

    Анжела (Monday, 13 January 2020 15:02)

    Зміст статті чітко розкриває актуальність використання сучасних та цікавих у роботі з дітьми ІКТ інструментів, адже сьогодні школярі не уявляють своє життя без інтернету з його соціальним спілкуванням.

  • #3

    Наталія Дуняшенко, заступник директора з НВР гімназії № 9 (Monday, 13 January 2020 13:50)

    Сьогодення вимагає нового освітнього середовища, в якому вчитель та учень працюють спільно. Дякую автору статті за актуальність матеріалу, адже дійсно запропоновані сервіси та платформи дозволяють організовувати ефективне навчання і спілкування з учнями в онлайн форматі.

  • #2

    Наталія Коротенко, заступник директора НВО "Мрія" (Sunday, 12 January 2020 16:45)

    Пані Тетяно, дякую за цікавий виклад матеріалу. Погоджуюсь з тим, що сучасні діти не уявляють своє життя без інтернету з його соціальним спілкуванням та інформаційними ресурсами. Використання інтернет ресурсів в освітній діяльності дає змогу підвищити рівень сприйняття і розуміння учнями матеріалу, формувати уміння працювати з інформацією, формувати дослідницькі уміння, розвивати комунікативні здібності. Успіхів у роботі.

  • #1

    Кріпака Світлана, НВО "Мрія" (Saturday, 11 January 2020 16:36)

    Пані Тетяно, згодна з вами, що система сучасної освіти потребує постійного впровадження інноваційних технологій в освітній процес. Зазначені вище онлайн ресурси осучаснюють начання учнів. Дякую за опис сучасних засобів. Дуже корисно. Успіхів та натхнення!