Comments: 8 (Discussion closed)
  • #8

    Говорова Наталія Анатоліївна (Sunday, 19 January 2020 22:39)

    Дійсно, використання ІКТ та он-лайн ресурсів можливе не лише на уроках для вивчення матеріалу та заохочення учнів, а і у виховній роботі. Дуже зручно та сучасно проводити масові опитування, тестування з допомогою GoogleForm .Справді, опрацьовувати паперові відповіді досить довго і не зручно, а готові діаграми та відповіді допоможуть відразу побачити картину та оцінити ситуацію.
    Дякую за статтю!

  • #7

    Лаврова Ірина Іванівна (Sunday, 19 January 2020 18:43)

    Дякую за змістовну статтю! Анна Олегівна розглянула багато можливостей використання ІКТ та он-лайн ресурсів як на уроках так і у виховній роботі, що мотивує учнів до навчання та розвитку!

  • #6

    Піжук Олена Сергіївна (Sunday, 19 January 2020 16:20)

    Цікава та змістовна стаття. Дуже багато ресурсів для майбутнього використання як класному керівнику, так і вчителю предметнику. Цікаво те, що авторка розповідає про те, як вона використовує дані ресурси в своїй роботі та вказує рекомендації щодо них. Дякую за плідну працю, прекрасний педагог!

  • #5

    Зінзура Г.М., НВО №8 (Saturday, 18 January 2020 11:00)

    Втілення інноваційних технологій в навчання передбачає досягнення мети високоякісної освіти. Саме тут і відкриваються можливості для творчого самовираження кожного вчителя.
    З досвіду роботи автора в статті розкрито ефективність впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, обґрунтовано використання комп’ютерних програм для розвитку педагогічної творчості. Дійсно, впровадження ІКТ дає вчителю нові можливості, дозволяючи разом з учнями отримувати задоволення від захопливого процесу пізнання, який відбувається на уроках Анни Олегівни. Нові інформаційні технології відкривають її учням доступ до різних джерел інформації, підвищують ефективність самостійної роботи, розвивають пізнавальні інтереси, зростає результативність і якість навчальних досягнень школярів. Але головний успіх – це інтерес тих, хто навчається, їх бажання до творчості, позитивна необхідність в одержанні нових знань і самостійна діяльність, і як результат – відчуття самостійності і відповідальності. Творчої наснаги Вам.

  • #4

    Полова Юлія (Thursday, 16 January 2020 17:35)

    Дуже дякую за цікаву, доступну і дуже актуальну в наш час статтю. Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес залишається на часі, так як сучасні діти в отримують інформацію та пізнають світ в більшості через сучасні технологічні засоби. Тому важливим кроком вчителя є застосування на уроках та в позакласній роботі ІКТ-технологій для підвищення мотивації навчання школярів. Застосування даного підходу розширює можливості вчителя при поясненні матеріалу та покращує сприйняття його учнями. Бажаю успіхів у роботі!

  • #3

    Світлана Версаль (Thursday, 16 January 2020 12:09)

    Актуально, змістовно, цікаво. Згодна з автором, що використання он-лайн ресурсів дозволяє зацікавити учнів, дати їм можливість проявити себе, полегшити їх роботу на уроці та вдома. Одночасно з цим, вимагає від вчителя підвищувати самоосвіту, навчатись, щоб бути компетентним, на своєму прикладі показати своїм учням, що вчитись це цікаво і мати можливість виховувати конкурентноспроможну особистість. Дякую автору за статтю.

  • #2

    Дубівка Олена Олександрівна (Wednesday, 15 January 2020 21:03)

    Беззаперечно комп’ютерні технології сприяють активізації навчальної діяльності учнів. Саме завдяки мультимедійним технологіям відкриваються нові можливості для творчості та розвитку дітей. Комп’ютери дозволяють індивідуалізувати навчання не тільки за темпом вивчення матеріалу, але й за логікою і типом його сприйняття. Вони підвищують швидкість і точність збору й обробки інформації, дозволяють вести корекцію, є потужним інструментом. За комп’ютерами – майбутнє у пошуку необхідної інформації. Можливості комп’ютерних і мережевих технологій активізують уяву. Тому впровадження цих засобів у сучасний навчальний процес є абсолютно природним явищем. Дуже вдячна Анні Олегівні за плідну роботу в закладі та цікаву і корисну статтю.

  • #1

    Алла Маржан (Tuesday, 14 January 2020 19:24)

    Дякую за цікаву, змістовну статтю. Автор статті ділиться досвідом роботи з використанням ІКТ сервісів не тільки на уроках, а ще й в позаурочний час, що є дуже актуальним, креативним на даному етапі навчального процесу. Погоджуюся з тим, що дійсно інтегрування звичайного уроку з ґаджетом дозволяє вчителю перекласти частину своєї роботи на пристрій, роблячи при цьому урок цікавим, насиченим, різноманітним.