Юлія Дяченко, гімназія імені Олександра Пушкіна(Thursday, 23 January 2020 20:59)
Взаємоповага, взаєморозуміння, доброта, підтримка, сучасні інноваційні методи і прийоми – невід’ємні супутники сучасних уроків. Дякую, за корисну інформацію, Євгенії Іванівні !
#12
Віра Купріянова, Гімназія імені Олександра Пушкіна(Wednesday, 22 January 2020 22:46)
На мою думку, головне в інноваціях — розуміти, для чого саме вони потрібні і як можуть допомогти нам досягти своєї мети. Інноваційна діяльність спонукає вчителів шукати нові способи освітньої
діяльності й методи взаємодії з особистістю учня, які б гарантували високий результат. Стаття змістовна і заслуговує на увагу. Успіхів Вам, пані Євгеніє!
#11
Iрина Iгнатенко(Wednesday, 22 January 2020 20:58)
Дякую автору статтi за таке змiстовне висвітлення питання використання сучасних інноваційних форм і методів в освітньому процесі, якi надихають на творчiсть.Дякую за цiкавi iдеï.
#10
Людмила Каліч, директор гімназії імені Олександра Пушкіна Міської ради міста Кропивницького(Wednesday, 22 January 2020 14:03)
У статті авторка розкрила види інноваційних технологій, розповіла про переваги ігрових практик в неігровому контексті, звернула увагу на маловідомі педагогічні терміни. Цілком погоджуюся, що
інноваційні форми роботи з учнями сприяють їхньої активності, проведенню пошуковї діяльності, дозволяють творчо виконувати завдання та розвивати свою індивідуальну траєкторію. Дякую за змістовну
інформацію та доступне викладання!
#9
Воєводіна Ольга, гімназія імені Олександра Пушкіна(Wednesday, 22 January 2020 08:50)
Дякую за статтю, вона є актуальною, цікавою, змістовною.
#8
Олена Санжара (Гімназія імені Олександра Пушкіна)(Wednesday, 22 January 2020 07:03)
Актуальність тематики статті важко переоцінити. Позитивні зміни у сучасному освітньому процесі потребують впровадження відповідних інноваційних технологій. Це дає можливість педегогу
самовдосконалюватися і одночасно учням отримувати знання у сучасному контенті.
Дякую автору статті за змістовність і актуальність!
#7
Вікторія Аржанцева (Гімназія імені Олександра Пушкіна)(Tuesday, 21 January 2020 16:57)
Стаття має дуже актуальну тему, адже, дійсно, для організації сучасного освітнього процесу необхідно впроваджувати інноваційні технології, як для професійного зростання вчителя, так і для всебічного
розвитку учнів.
#6
Баранчук Оксана, гімназія імені Олександра Пушкіна(Sunday, 19 January 2020 22:19)
Погоджуюся, що сучасну освіту неможливо уявити без інновацій. Декларативний метод викладання, коли вчитель розповідає тему перед учнями, відійшов у минуле, натомість прийшов персоналізований контент,
гейміфікація навчання та високі технології. Використання інновацій на уроках розкриває перспективи для фахового росту вчителя, його самовдосконалення та навчання разом із учнями.
Дякую колезі за пізнавальну статтю! Бажаю творчих успіхів та натхнення!
#5
Валентина Дерев'янко. КЗ "Гімназія імені Олександра Пушкіна Міської ради міста Кропивницького"(Sunday, 19 January 2020 17:12)
Дякую за статтю, вона є актуальною, цікавою, змістовною. Впровадження у роботу сучасної школи інноваційних форм та методів, сприяють підвищенню активності і самостійності учнів, створюють стійку
позитивну мотивацію на вивчення предметів, дають змогу досягти поставленої мети. Бажаю Вам успіхів і натхнення в роботі!
#4
Ірина Карабут. КЗ "Гімназія імені Олександра Пушкіна Міської ради міста Кропивницького"(Friday, 17 January 2020 01:15)
Так, дійсно, у сучасному світі інформаційних технологій та невпинних інновацій освітнє середовище також не стоїть на місці. І вчителю, щоб «бути в тренді» та мати успіх у дітей, потрібно постійно
самому вчитися і, як зазначає автор, шукати нові форми та методи навчання школярів, які допоможуть їм максимально реалізувати власний потенціал і досягнути високих результатів. І саме такі приклади
інноваційних підходів у навчанні подано у статті. Дякую за цікаву інформацію, зокрема щодо вебквестів та гейміфікації.
#3
Тетяна Мошак (Гімназія імені Олександра Пушкіна)(Thursday, 16 January 2020 16:00)
Дякую за змістовну статтю. Даний матеріал дуже цікавий та корисний. Бажаю Вам успіхів та нових творчих злетів.
#2
Яна Чоботар(Thursday, 16 January 2020 05:03)
Стаття цікава, актуальна та повчальна, дякую автору.
#1
Наталія Мовіляну, гімназія імені Олександра Пушкіна(Wednesday, 15 January 2020 18:48)
Я повністю погоджуюсь з думкою автора, що для того щоб бути успішним у житті, необхідно володіти так званими "Навичками ХХІ ст." Тому школа сьогодні повинна не просто давати знання, а й вчити учнів
де шукати та використовувати інформацію. Щоб цього навчити, педагогам необхідно застосовувати інноваційні технології. Дякую Євгенії Іванівні за корисну інформацію стосовно методів критичного
мислення, форм роботи з ІТ та використання гейміфікації в освіті.
Юлія Дяченко, гімназія імені Олександра Пушкіна (Thursday, 23 January 2020 20:59)
Взаємоповага, взаєморозуміння, доброта, підтримка, сучасні інноваційні методи і прийоми – невід’ємні супутники сучасних уроків. Дякую, за корисну інформацію, Євгенії Іванівні !
Віра Купріянова, Гімназія імені Олександра Пушкіна (Wednesday, 22 January 2020 22:46)
На мою думку, головне в інноваціях — розуміти, для чого саме вони потрібні і як можуть допомогти нам досягти своєї мети. Інноваційна діяльність спонукає вчителів шукати нові способи освітньої діяльності й методи взаємодії з особистістю учня, які б гарантували високий результат. Стаття змістовна і заслуговує на увагу. Успіхів Вам, пані Євгеніє!
Iрина Iгнатенко (Wednesday, 22 January 2020 20:58)
Дякую автору статтi за таке змiстовне висвітлення питання використання сучасних інноваційних форм і методів в освітньому процесі, якi надихають на творчiсть.Дякую за цiкавi iдеï.
Людмила Каліч, директор гімназії імені Олександра Пушкіна Міської ради міста Кропивницького (Wednesday, 22 January 2020 14:03)
У статті авторка розкрила види інноваційних технологій, розповіла про переваги ігрових практик в неігровому контексті, звернула увагу на маловідомі педагогічні терміни. Цілком погоджуюся, що інноваційні форми роботи з учнями сприяють їхньої активності, проведенню пошуковї діяльності, дозволяють творчо виконувати завдання та розвивати свою індивідуальну траєкторію. Дякую за змістовну інформацію та доступне викладання!
Воєводіна Ольга, гімназія імені Олександра Пушкіна (Wednesday, 22 January 2020 08:50)
Дякую за статтю, вона є актуальною, цікавою, змістовною.
Олена Санжара (Гімназія імені Олександра Пушкіна) (Wednesday, 22 January 2020 07:03)
Актуальність тематики статті важко переоцінити. Позитивні зміни у сучасному освітньому процесі потребують впровадження відповідних інноваційних технологій. Це дає можливість педегогу самовдосконалюватися і одночасно учням отримувати знання у сучасному контенті.
Дякую автору статті за змістовність і актуальність!
Вікторія Аржанцева (Гімназія імені Олександра Пушкіна) (Tuesday, 21 January 2020 16:57)
Стаття має дуже актуальну тему, адже, дійсно, для організації сучасного освітнього процесу необхідно впроваджувати інноваційні технології, як для професійного зростання вчителя, так і для всебічного розвитку учнів.
Баранчук Оксана, гімназія імені Олександра Пушкіна (Sunday, 19 January 2020 22:19)
Погоджуюся, що сучасну освіту неможливо уявити без інновацій. Декларативний метод викладання, коли вчитель розповідає тему перед учнями, відійшов у минуле, натомість прийшов персоналізований контент, гейміфікація навчання та високі технології. Використання інновацій на уроках розкриває перспективи для фахового росту вчителя, його самовдосконалення та навчання разом із учнями.
Дякую колезі за пізнавальну статтю! Бажаю творчих успіхів та натхнення!
Валентина Дерев'янко. КЗ "Гімназія імені Олександра Пушкіна Міської ради міста Кропивницького" (Sunday, 19 January 2020 17:12)
Дякую за статтю, вона є актуальною, цікавою, змістовною. Впровадження у роботу сучасної школи інноваційних форм та методів, сприяють підвищенню активності і самостійності учнів, створюють стійку позитивну мотивацію на вивчення предметів, дають змогу досягти поставленої мети. Бажаю Вам успіхів і натхнення в роботі!
Ірина Карабут. КЗ "Гімназія імені Олександра Пушкіна Міської ради міста Кропивницького" (Friday, 17 January 2020 01:15)
Так, дійсно, у сучасному світі інформаційних технологій та невпинних інновацій освітнє середовище також не стоїть на місці. І вчителю, щоб «бути в тренді» та мати успіх у дітей, потрібно постійно самому вчитися і, як зазначає автор, шукати нові форми та методи навчання школярів, які допоможуть їм максимально реалізувати власний потенціал і досягнути високих результатів. І саме такі приклади інноваційних підходів у навчанні подано у статті. Дякую за цікаву інформацію, зокрема щодо вебквестів та гейміфікації.
Тетяна Мошак (Гімназія імені Олександра Пушкіна) (Thursday, 16 January 2020 16:00)
Дякую за змістовну статтю. Даний матеріал дуже цікавий та корисний. Бажаю Вам успіхів та нових творчих злетів.
Яна Чоботар (Thursday, 16 January 2020 05:03)
Стаття цікава, актуальна та повчальна, дякую автору.
Наталія Мовіляну, гімназія імені Олександра Пушкіна (Wednesday, 15 January 2020 18:48)
Я повністю погоджуюсь з думкою автора, що для того щоб бути успішним у житті, необхідно володіти так званими "Навичками ХХІ ст." Тому школа сьогодні повинна не просто давати знання, а й вчити учнів де шукати та використовувати інформацію. Щоб цього навчити, педагогам необхідно застосовувати інноваційні технології. Дякую Євгенії Іванівні за корисну інформацію стосовно методів критичного мислення, форм роботи з ІТ та використання гейміфікації в освіті.