Comments: 15 (Discussion closed)
  • #15

    Віра Купріянова, Гімназія імені Олександра Пушкіна (Wednesday, 22 January 2020 22:16)

    Дякую, пані Олександро! Дійсно, суть інтерактивного навчання полягає у тому, що навчальний процес відбувається за умови постійної, активної взаємодії всіх учнів. На практиці можна використовувати інтерактивні форми в цілому, або ж взявши елементи, які більш доцільні до певного класу. Саме інтерактивні методи дають змогу створювати навчальне середовище, в якому теорія і практика засвоюються одночасно, а це надає змогу учням формувати характер, розвивати світогляд, логічне мислення, зв’язне мовлення; формувати критичне мислення; виявляти і реалізувати індивідуальні можливості. Матеріали статті потрібні і корисні. Бажаю Вам успіхів.

  • #14

    Погляд А.В. НВО №16 (Tuesday, 21 January 2020 17:29)

    Дуже корисна інформація, інтерактивні методи навчання завжди зацікавлюють учнів, підвищуюють інтерес до предмета, і як рузультат, спостерігається зростання ефективності навчання.

  • #13

    Уляна Солопова НВО №16 (Monday, 20 January 2020 21:04)

    Інтерактивні методи навчання актуальні на будь-якому його етапі. Саме такі методи дають можливість учням в повному обсязі реалізувати свої здібності, зробити навчання цікавим, творчим, незвичним, останні створюють атмосферу доброзичливості та порозуміння. А найголовніше, що учні засвоюють знання не механічно. Дякую автору за змістовну статтю.

  • #12

    Вікторія Герасимова НВО 16 (Saturday, 18 January 2020 20:35)

    Прочитавши статтю, яка розкриває ефективність та результативність використання інтерактивних технологій на уроках в початковій школі, можу сказати, що саме такі технології, методи і прийоми допомагають зацікавити дитину навчатись, допомагає швидше адаптуватись до шкільного життя, учнівського колективу, розкривають школяра з різних сторін. Дякую за змістовну інформацію!

  • #11

    Марія Дергачова НВО№16 (Saturday, 18 January 2020 18:25)

    Епоха новітніх технологій потребує високоосвіченої компетентної особистості, яка б зуміла реалізувати свої ініціативи, знаходити конструктивні рішення, готова була до співпраці. В даній статті говориться про інноваційні методи навчання, які сприяють розвитку в школярів ключових компетентностей.

  • #10

    Зайченко Н.А. (Thursday, 16 January 2020 19:50)

    Дякую за змістовну та інформативну статтю. Адже,дійсно, інноваційні методи навчання є пізнавальними та ефективними. Вони дають змогу учителю та учням створити успішне навчальне середовище. Успіхів Вам і творчого натхнення.

  • #9

    Наталія Кашпуровська, НВО № 16 (Thursday, 16 January 2020 19:47)

    Актуальним у педагогічному процесі стає використання методів і прийомів, що допомагають формувати у школярів навички самостійного здобуття нових знань, збирання необхідної інформації, уміння мислити, робити висновки. Впроваджуючи в свою педагогічну діяльність сучасні інноваційні технології, а зокрема, інтерактивні форми навчання, можу сказати, що значно підвищується інтерес до певних навчальних дисциплін. У процесі роботи кожна дитина розкривається як неповторна індивідуальність. Такі інтерактивні форми організації згуртовують учнівський колектив, сприяють розвитку ініціативності, впевненості, толерантності. Дякую за змістовний матеріал!

  • #8

    Ірина Дорогань, заступник директора НВО №16 (Thursday, 16 January 2020 19:47)

    Інтерактивні методи навчання молодших школярів - є необхідним елементом навчальної діяльності у початковій школі. Вони сприяють розвитку ключових компетентностей, роблять навчальний процес динамічним та емоційним. Набір запропонованих вправ має практичний характер і є корисним для вчителів різних фахів.

  • #7

    Ніна Чернега НВО 16 (Wednesday, 15 January 2020 20:40)

    Дякую ! цікава стаття! Деякі думки буду реалізувати на своїх уроках. Успіхів Вам!

  • #6

    Суботіна О.В. (Wednesday, 15 January 2020 15:54)

    Дякую автору за чудову та змістовну статтю. Дійсно сучасні умови вимагають суттєвих змін у побудові уроків, у підборі методів подання знань. Інтерактивні методи допомагають вчителю зробити урок цікавим та захоплюючим для дітей, сприяють розвитку творчого потенціалу учнів.

  • #5

    Коваленко О. О. НВО/16 (Tuesday, 14 January 2020 22:23)

    Традиційні методики поступово втрачають свою ефективність, тому необхідно впроваджувати в навчальний процес сучасні педагогічні технології та методи. Інтерактивні методи дають величезні можливості для підготовки компетентних і мобільних учнів, здатних успішно функціонувати в різних соціально-професійних спільнотах. Дякую за цікавий, змістовний матеріал!

  • #4

    Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС (Tuesday, 14 January 2020 21:09)

    Сучасне суспільство вимагає виховання самостійних, ініціативних, відповідальних громадян, здатних ефективно взаємодіяти у виконанні соціальних, виробничих і економічних завдань. Виконання цих завдань потребує розвитку особистісних якостей і творчих здібностей людини, умінь самостійно здобувати нові знання та розв'язувати проблеми, орієнтуватися в житті суспільства. Саме ці пріоритети лежать в основі реформування сучасної загальноосвітньої школи, головне завдання якої — підготувати компетентну особистість, здатну знаходити правильні рішення у конкретних навчальних, життєвих, а в майбутньому і професійних ситуаціях. Матеріал цікавий і змістовний. Дякую.

  • #3

    Олексієнко Валентина Вікторівна,учитель математики НВО № 16 (Tuesday, 14 January 2020 20:19)

    Погоджуюсь з Вами,Олександро,що серед іноваційних методів навчання є пізнавальні ,цікаві, ефективні,сучасні інтерактивні технології,які дають змогу й учителю й учням створити успішне навчальне середовище.Успіхів Вам та задоволення від праці. Добрих учнів!

  • #2

    Дюдіна О.А. НВО№16 (Tuesday, 14 January 2020 17:47)

    Погоджуюсь, створення умов для ініціативи учнів це шліх розвитку здібностей, які є в кожній дитині.
    Успіхів Вам!

  • #1

    Полякова Н.А. НВО№16 (Tuesday, 14 January 2020 15:51)

    Важливим аспектом інтерактивного навчання є почуття групової належності ,що дає невпевненим у собі учням змогу почуватися безпечно, вселяє впевненість у можливості подолання труднощів.